Mihaila Mošenkova Interneta Skola

Reiki un ķermeņa terapija harmonijai ar vairogdziedzeri

Dārgie draugi,

Mēs jums piedāvājam unikālu meistarklasi par Reiki un ķermeņa terapiju no pieredzējuša praktiķa un dziednieka Mihaila Mošenkova. Šis mācību materiāls aicina jūs iepazīties ar īpašām tehnikām, kas spēj palīdzēt cilvēkiem ar vairogdziedzera problēmām, vai nu tās tikai sākas vai jau ir pastāvīgas.

Vairogdziedzeris spēlē svarīgu lomu mūsu ķermenī, kontrolējot vielmaiņas procesus un ietekmējot mūsu enerģētiku. Problemas ar šo dziedzeri var izraisīt dažādas slimības, piemēram, hipotireozi vai hiperaktīvu vairogdziedzeri, rada vispārējas veselības un noskaņojuma traucējumus. Tieši tāpēc palīdzība, lai līdzsvarotu vairogdziedzera darbību, ir ļoti svarīga, lai nodrošinātu labklājību.

Šajā meistarklasē jūs apgūsiet speciālas Reiki un ķermeņa terapijas tehnikas, kas palīdz līdzsvarot vairogdziedzera darbību. Mihails Mošenkovs vadīs jūs cauri katra solī procesā, demonstrējot roku pozīcijas un unikālus paņēmienus enerģijas centru aktivizēšanai un dziedzera darbības līdzsvarošanai.

Viegla manuālā terapija papildina šo procesu, veicinot asinsriti un muskuļu relaksāciju, kas ir ļoti svarīgi, lai sasniegtu maksimālu efektu.

Meistarklase būs papildināta ar reālu demonstrāciju, kur Mihails Mošenkovs demonstrēs savus metodikas praktiskā izmantojuma piemērus, ļaujot jums vizuāli apskatīt, kā piemērot šos paņēmienus, lai palīdzētu citiem cilvēkiem.

Neaizmirstiet, ka regulāra prakse ir veiksmes atslēga. Vairogdziedzera līdzsvarošanai un palīdzībai to vajadzētu darīt regulāri, tāpēc turpiniet praktizēt un pilnveidot savas zināšanas.

Izmantojot šo meistarklasi, jūs iegūsit priekšrocības no tām patīkamajām sekām, ko sniedz jūsu palīdzība un atbalsts. Katrs pacienta stāvokļa uzlabojums apliecina jūsu gudrību un zināšanas.

Mēs aicinām jūs piedalīties šajā vērtīgajā mācību materiālā, lai atklātu savu potenciālu kā dziednieku un palīgu tiem, kas vajag jūsu atbalstu. Nepalaist garām šo iespēju piedalīties meistarklasē ar Mihailu Mošenkovu un iemācīties Reiki un ķermeņa terapijas tehnikas vairogdziedzera harmonizācijai.

Novēlam jums panākumus jūsu garīgajā un enerģētiskajā ceļojumā! Lai jūsu gudrība un labestība palīdzētu padarīt pasauli ap mums labāku un harmoniskāku.

Esiet veseli un laimīgi, dārgie draugi!