Mihaila Mošenkova Interneta Skola

Es un Reiki man pašam

Dārgie draugi! Mēs jūs aicinām uz aizraujošu meistarklasi "Es un Reiki man", ko vada pieredzējis Reiki skolotājs japāņu tradīcijās - Mihails Mošenkovs. Šajā unikālajā nodarbībā jūs iepazīsieties ar Reiki neaprakstāmo spēku un apzināsiet, kā tā var mainīt jūsu dzīvi uz labo pusi.

Katrs no mums tiecas pēc laimes un harmonijas, bet dažreiz saskaramies ar dažādām grūtībām un nepilnībām. Reiki ir sena un prasmīga enerģētiskā dziedināšanas sistēma, kas ļauj aktivizēt un pastiprināt organisma dabiskās spējas pašreizējai atjaunošanai. Tas ir ne tikai dziedināšanas metode, bet arī garīga prakse, kas veicina dziļu apziņu un atziņu.

Mihails Mošenkovs meistarklasē jums atklās daudzas noslēpumainas zināšanas un īpašus padomus, kas ievērojami palīdzēs jums sasniegt lieliskus rezultātus ķermeņa, prāta un dvēseles dziedināšanā. Jūs iemācīsieties mijiedarboties ar Reiki enerģiju, izprast tās plūsmas un pareizi virzīt tās kopējā labuma vārdā.

Reiki prakse apmācīs jūs spējai klausīties savu iekšējo "es" un ļaus apzināties harmoniju un līdzsvaru, kas ir visām būtnēm Visumā. Kad jūs apzināti mijiedarbojaties ar šo brīnišķīgo enerģiju, jūs kļūstat liecinieki neticamiem dzīves pārmaiņām.

Ar Reiki jūs varat:

Atbrīvoties no emocionālajām barjerām un pagātnes traumām, iegūt iekšējo mieru un dzīves prieku.
 Izveidot harmoniskas attiecības ar citiem, saprotot enerģētiskās mijiedarbības starp cilvēkiem.

Paaugstināt savu intuīciju un iekšējo redzējumu, kas ļaus pieņemt gudrus lēmumus un sekot savam patiesajam dzīves mērķim.

 Iegūt fizisko un emocionālo veselību, jo Reiki stimulē organisma dabiskos dziedināšanas procesus.

???? Mainīt savu attieksmi pret dzīvi un sākt novērtēt katru mirkli, dzīvojot to pilnībā un pateicoties par to.

Draugi, nāciet uz mūsu aizraujošo meistarklasi un atklājiet patiesību, kas slēpjas katrā no mums. Reiki kļūs par jūsu uzticamu ceļvedi uz lielisku dzīvi, kas ir pilna ar harmoniju, laipnību un mīlestību. Gaidām jūs Mihaila Mošenkova meistarklasē - ceļš uz labāko sevi sākas šeit un tagad!