Mihaila Mošenkova Interneta Skola

Svarīgi SAPRATNES momenti Reiki 3.līmeņa praksē

Draugi, šodien mums ir iespēja ienirt atklājumu pasaulē Reiki trešajā līmenī. Jūs gaida Sihana Reiki Mihaila Mošenkova nodarbība, kas piedāvās jums pilnīgi negaidītu skatījumu uz trešā līmeņa pamatiespējām.

Šajā ceļojumā mēs atpazīsim Dvēseli un Dievu savā būtībā, izjūtot neticamu burvību katrā mūsu būtnes šūnu populācijā. Tas ir brīnišķīgs ceļojums sevī, kur mēs atvērsim durvis uz bezgalīgām iespējām, kas glabājas mūsu dvēselē.

Lielais Dievs, kā burvīgs audējs, sašuj mūsu sirdis ar bezgalīgu Visumu, analizējot dabas enerģijas avotus. Mēs iegūstam izpratni par savu saistību ar pilnveidotu radījumu, piešķirot nozīmi katram solim ceļā un piepildot dzīvi ar harmoniju un prieku.

Kā dārgakmeņi, mēs kļūsim apgaismoti trešajā līmenī, redzēsim savu būtību jaunā gaismā un atklāsim noslēpumus, kas ir ielikti mūsos. Katrs mūsu dzīves moments pārvēršas par brīnišķīgu piedzīvojumu, pilnu ar burvību un iedvesmu.

Aicinām jūs šajā burvīgajā ceļojumā sevī. Ienirstiet gudrības un apgaismības gaismas staros, ko jums sniegs Mihaila Mošenkova garīgais apgaismotais. Lai šis nodarbība dāvina jums ne tikai izpratni, bet arī iedvesmu atklāt savu potenciālu un padarīt jūsu dzīvi košāku un nozīmīgāku. Nepalaistiet garām šo iespēju atpazīt sevi un uzzināt maģiju, kas ir katrā no jums.