Mihaila Mošenkova Interneta Skola

Čakra Kassei Kokju Ho

Šajā meistarklasē jūs varēsiet iemācīties tehniku īpašas elpošanas tehnoloģijas, ko izmanto Reiki japāņu tradīcijā. Jūsu skolotājs būs Mihails Mošenkovs, Reiki meistars, kurš sniegs skaidru un saprotamu apmācību. 

Tehnika tiek veikta stāvot, sēžot vai guļot. Lai to izpildītu, jums jāaizver acis un jāaktivizē trīs enerģētiskie centri. Tad lēnām nolaidiet rokas uz ceļiem un sāciet elpot ar vēderu. Jūs jutīsiet mieru un relaksāciju. Ieelpojot, novērojiet, kā baltais gaismas stari un Reiki enerģija ieplūst caur jūsu kronu čakru, nokrīt uz Tandena un piepilda ar gaismu visu jūsu ķermeni un katru šūnu. Izelpojot, jūs jutīsiet, kā visi spriedzes un negatīvie domas pamet jūs. Turpiniet vingrinājumu kādu laiku.

Pārnesiet savu uzmanību uz 7 galvenajām čakrām un jūtiet siltumu katrā no tām.

Veiciet pamata elpošanas vingrinājumu, izmantojot 1., 4. un 7. čakras:

1. Ieelpojiet Zemes enerģiju caur pirmo čakru. Paceliet enerģiju uz sirds čakru. Jūtiet enerģiju šajā centra un pēc tam izelpojiet enerģiju no 4. čakras visos virzienos telpā.

2. Ieelpojiet telpas enerģiju no visiem virzieniem sirds čakrā un izelpojiet to caur galvas augšējo punktu.

3. Ieelpojiet enerģiju caur kronu čakru, nolaidiet enerģiju uz sirds centru un izelpojiet to visos virzienos telpā.

4. Ieelpojiet telpas enerģiju no visiem virzieniem sirds centra, izelpojiet to Zemē caur 1. čakru.

Tad seko darbības citām čakrām pēc vienkāršiem noteikumiem.

Beigās atkārtojiet pamata vingrinājumu.

Veiciet Gasho un pateicības rituālu. Atveriet acis un sakratiet rokas, lai aktivizētu enerģiju, pēc tam veiciet Kenyoku. Ja jums ir maz laika, jūs varat veikt tikai pamata vingrinājumu, kas ir visefektīvākais.