Mihaila Mošenkova Interneta Skola

Izdziedināšana ar skatienu. Lielisks instruments apzinātam Reiki. Gjosi Ho.

Japāņu vārds Gjosi nozīmē "skatiens". Savā grāmatā doktors Usui rakstīja, ka enerģija izstarojās no visām ķermeņa daļām, īpaši rokām, acīm, elpas. Mēs esam pieraduši, ka enerģija izstarojās no acīm, bet šī tehnika patiešām māca mūs izmantot tieši šo enerģiju.
Lai ārstētu, mums vispirms vajag atbrīvot, nomierināt acis, izkliedēt skatienu. Caururbjošs skatiens ir agresīvs, bet agresīvs nevar ārstēt- tā ir ielaušanās.
Iespējams, ka sākumā lietderīgi būtu praktizēt šo tehniku ar kādu priekšmetu, piemēram, puķi.
Ņemiet puķi rokās vai novietojiet uz galda divu soļu attālumā no sevis, acu augstumā. Atbrīvojiet acis, izkliedējiet skatienu un skatieties uz puķi, it kā jūs skatāties viņai cauri. Pēc kāda laika jūs pamanīsiet, ka jūsu redzes lauks kļūst perifērisks. Jūs tagad varat redzēt gandrīz 180 grādu leņķī!
Pēc tam paskatieties uz puķi un ļaujiet darboties iztēlei, sūtiet savu vizuālo uzmanību puķes virzienā. Pēc kāda laika jūs varat sākt apzināties smalko elpošanas veidu, kurš nāk no jūsu acīm, saistītu ar ieelpu un izelpu. Izpildiet vingrinājumu  desmit minūtes katru dienu, līdz jutīsieties komfortabli ,lai  ārstētu cilvēkus.

Instrukcija treniņam, lai ārstētu ar skatienu:
   Dažas minūtes skatieties uz ķermeņa daļu, kuru gribat ārstēt, maigi koncentrējot skatienu. Kamēr jūs skatāties uz cilvēku, ļaujiet viņa personības tēlam ienākt jūsu acīs, nevis vienkārši " aktīvi skatīties" uz cilvēku. Ievērojiet, kā rodas enerģijas aplis starp jums un otru cilvēku, kamēr jūs ļaujat viņa personības enerģijai ienākt jūsu acīs.