Mihaila Mošenkova Interneta Skola

Psihoemocionālo traumu izdziedināšana. 2. daļa

Esiet sveicināti otrajā 2. līmeņa Reiki meistarklases daļā japāņu tradīcijā Skolā Reiki Gaisma! Ja vēl joprojām neesat apskatījis pirmo daļu, ieteicams to darīt, lai iegūtu pilnīgu priekšstatu par metodi, ko piedāvā skolotājs Mihails Mošenkovs.

Psihoemocionālās traumas ir viens no vismasveida problēmu cilvēces vēsturē, un šo problēmu risināšana prasa īpašu pieeju. Mihails Mošenkovs piedāvā autora izstrādātu metodi, kas balstīta uz 2. līmeņa Reiki potenciālu. Šī metode ļauj jums patstāvīgi atbrīvoties no ikdienas ciešanām un dzīvot mierā un skaidrībā.

Pirmajā meistarklases daļā jūs iepazināties ar metodes būtību, principiem un iespējām. Tagad jums būs jāiepazīstas vēl dziļāk un jāapgūst šī lieliskā prakse.

Reiki ir enerģijas sadalīšanas teorija, kas fokusējas uz dzīvības spēka nodošanu caur rokām. Otrais Reiki līmenis atklāj jums vēl vairāk iespēju strādāt ar šo enerģiju un pielietot to ikdienas dzīvē.

Jūs apgūsiet darbu ar vibrāciju enerģiju, kas palīdzēs jums atbrīvoties no spriedzes ķermenī un raksturā. Tas var kļūt par atslēgu uz rezultātiem un skaidrību dzīvē.

Meistarklase notiek japāņu tradīcijas Reiki ietvaros, kas jau sen ir iemantojusi atzinību daudziem cilvēkiem visā pasaulē. Galu galā, pateicoties šai praksei, jūs varat ne tikai paši atgūt harmoniju un līdzsvaru, bet arī palīdzēt citiem viņu ceļā uz veselību un pašapziņu.

Nepalaist garām iespēju uzzināt vairāk par šo brīnišķīgo praksi un saprast, kā tā var palīdzēt jums un jūsu tuviniekiem. Nāciet uz meistarklasi un atklāsiet jaunas attīstības un pašapziņas perspektīvas.

Lai pierakstītos uz nodarbībām un iegūtu papildinformāciju, apmeklējiet vietni www.reikilatvia.lv. Veiksmi ceļā uz pašattīstību un saskaņu! Viss izdosies ar smaidu!