Mihaila Mošenkova Interneta Skola

Garīgā transformācija. 2.daļa

Dārgie Usui Reiki skolnieki!

Pēc tam, kad mēs pabeidzām pirmo daļu meistarklases "Garīgā transformācija", ir pienācis laiks pievērst uzmanību otrajai daļai. Šajā daļā meistars Mihails Mošenkovs turpina atklāt transformācijas tēmu, sniedzot vēl vērtīgākas un noderīgākas zināšanas.

Otrajā nodarbības daļā jūs uzzināsiet par šādiem svarīgiem aspektiem:

Svarības nozīme iekšējā cīņas apzināšanai un pārvarēšanai: Meistars Mihails dalīsies ar metodēm, kā atpazīt un saprast tās iekšējās pretrunas, kas var traucēt jūsu garīgajam izaugsmē. Jūs iemācīsieties, kā atbrīvoties no bailēm un šaubām, lai ar tīru sirdi virzītos uz priekšu.

Izpratne par ilūzoriskiem pieņēmumiem: Jūs uzzināsiet, cik bieži mēs veidojam priekšstatu par sevi un apkārtējiem, kas var būt nepamatīgi. Meistars dalīsies ar praktiskiem padomiem, kā atbrīvoties no šiem ilūzijas un iegūt skaidrību savās domās un darbībās.

Veco ieradumu atbrīvošana: Daudzi no mums neapzināti turas pie vecajiem uzskatiem un paradumiem, kas var būt ierobežojoši. Meistars pastāstīs, kā atbrīvoties no šiem vecajiem pielūgumiem un atvērt sevi jaunām iespējām un perspektīvām.

Stresa pārvarēšana: Garīgajai transformācijai ceļā neizbēgami rodas pārbaudījumi un grūtības. Meistars Mihails parādīs, kā atrast iekšējo mieru un līdzsvarot savas emocijas, lai efektīvi tikt galā ar dzīves izaicinājumiem.

Prakse, lai aktivizētu un saglabātu resursu stāvokli 3. līmenī Reiki: Jūs saņemsiet unikālu praksi, kas palīdzēs jums uzturēt savu garīgo spēku un enerģiju augstā līmenī. Šī prakse kļūs par nenovērtējamu instrumentu jūsu ceļojumā uz harmoniju un līdzsvaru.

Otrajai "Garīgās transformācijas" nodarbības daļai jūs iegūsit jaunas atziņas un dziļas zināšanas par sevi un savu iekšējo pasauli. Jūs varēsiet labāk saprast savas emocijas un domas, iegūt skaidrību savos darbos un sasniegt dziļu transformāciju Reiki līmenī.

Nepalaist garām iespēju pievienoties šai vērtīgajai otrajai meistarklases daļai! Skatieties video un turpiniet ceļu uz gaismu un apgaismojumu meistara Mihaila Mošenkova vadībā.

Ar mīlestību un gaismu, jūsu Reiki japāņu tradīcijas skolotājs Mihails Mošenkovs.