Mihaila Mošenkova Interneta Skola

Iemācieties veikt Reiki seansu pacientiem

Stunda "Iemācies veikt Reiki sesiju pacientam" atklāj brīnumaino Reiki dziedināšanas mākslas pasauli. Daudzi Reiki skolotāji vienkārši māca saviem audzēkņiem likt rokas uz pacienta un gaidīt dziedināšanu, bet šajā mākslā slēpjas daudz vairāk.

Reiki nav tikai vienkārša tehnika, bet dziedināšanas māksla, kuru var pilnveidot ar daudzām metodēm un niansēm, lai sasniegtu labākos dziedināšanas rezultātus. Pat ja audzēknis sāk ar minimālām zināšanām un pieredzi, jau ar vienkāršu pieskārienu var nākt par labu.

Reiki dibinātājs Mikao Usui runāja par Reiki dziedināšanas mākslas nozīmi. Tas nozīmē, ka cilvēkam ir jāsaprot process un dažādas metodes, kas palīdz efektīvāk izmantot Reiki dziedināšanai.

Videostundā meistars Mihails dalās savā daudzgadīgajā un dažādajā pieredzē. Stunda atklāj jaunas iespējas praktizējošajiem, sniedzot iespēju saprast procesa nianses un apgūt daudzas metodes, lai sasniegtu labākos rezultātus dziedināšanā.

Šī stunda palīdzēs praktizējošajiem kļūt pārliecinātākiem un kompetentākiem Reiki mākslā, kā arī iegūt pašpārliecību par savām spējām un iemācīties pielietot dziednieciskās tehnoloģijas jaunā līmenī. Līdz tikšanai videostundā, kas atklās priekšā jums Reiki iespēju pasauli un ļaus dziļāk saprast dziedināšanas mākslu!