Mihaila Mošenkova Interneta Skola

APMAKSAS IESPĒJAS

Apmaksas varianti Mihaila Mošenkova Interneta Skolai

Cienījamie skolnieki un viesi! Izsakām Jums milzīgu PATEICĪBU par vēlmi sniegt labdarības palīdzību mūsu Gaismas. Visi līdzekļi ienāk mūsu Skolas norēķinu rēķinā un tiek izmantota projekta izdevumu un apkalpošanas apmaksai. Liels Jums paldies!

Jums ir sekojoši apmaksas varianti:
_______________________________________________________________

Ja Jums ir bankas karte, Jūs varat pateikties un atbalstīt Mihaila Mošenkova Interneta Skolas projektu, veicot pārskaitījumu tieši spirit.lv mājas lapā. Jūsu ērtībām mājas lapā izveidota apmaksas sistēma ar bankas karti. Mēs lietojam sistēmu, kuru izmanto Latvijas bankas un daudzi Latvijas uzņēmumi, un tā ir atzīta par drošu.

- Lai izvēlētos šo variantu nospiediet uz pogām "Atbalsti skolu" vai "Nopirkt". Izvēlēties variantu "Apmaksa ar bankas karti"". . Pēc tam izvēlēties kādu naudas summu Jūs pārskaitiet un ierakstiet šo summu lodziņā, pēc tam, aizpildot Jūsu bankas kartes datus, aizsargātā bankas kanālā, veiciet pārskaitījumu. Ja esat iegādājies nodarbību, tad pēc apmaksas 1 min. laikā tā tiks pieslēgta.

- Šī varianta ērtība ir tāda, ka apmaksu var veikt jebkurā brīdī un bez komisijas izdevumiem.
_______________________________________________________________

Ja Jūs vēlaties maksāt vai ziedot Mihaila Mošenkova Interneta Skolai, tad Jūs varat veikt pārskaitījumu savas bankas nodaļā vai caur savu internetbanku, izmantojot mūsu rekvizītus:

Biedrība "Gaismas skola"
Rīga, Brīvības 98-1
Reģ.Nr 40008068336
Swedbank A/S
Konta numurs: LV05HABA0551012188171

Uzmanību! Jūs pēc savas izvēles varat noteikt, summu, kura Jums personīgi ir pieņemama un adekvāta jūsu novērtējumam, tam, ko Jūs saņemat no mums.
Papildus ailē «Maksājuma pamatojums» OBLIGĀTI jāieraksta informācija par sevi:
- Vārds, uzvārds,
- E-pasta adrese
- Jāuzraksta vārds "Ziedojums par..." un tās pārraides nosaukums, kuru jūs vēlaties noskatīties.

Uzmanību! Paziņojiet mājas lapas administratoram pa e-pastu vai telefonu par jūsu veikto maksājumu, lai savlaicīgi atvērtu jums pārraidi! Tas nenotiek automātiski, atšķirībā no apmaksas ar bankas karti.
_______________________________________________________________

____________________________________________________________

Uzmanību!

Jūsu pārskaitījumu sadaļā "Atbalsti Spirit.lv" nenozīmē iegādāties kādu pārraidi! Tas ir Jūsu brīvprātīgs atbalsts projektam. Lai skatītos pārraides, izvēlieties pārraidi "Bibliotēkas" sadaļā nospiežot uz Jūsu izvēlētās nodarbības un iegādājieties to!

Ja Jums rodas jautājumi par apmaksu, tad droši uzrakstiet administrācijai. Viņi Jums ar prieku atbildēs!

Milzīgs paldies Jums par Jūsu mīlestību un atbalstu!
Lai Jūsu Dāsnums atgriežas pie Jums kā materiāla labklājība
un Jūsu attīstības iespēju pārpilnība!