Mihaila Mošenkova Interneta Skola

LIETOTĀJA INSTRUKCIJA"Mihaila Mošenkova Interneta Skola"
Lietotāja instrukcija

Kas jāzina mājaslapas spirit.lv "Mihaila Mošenkova Interneta Skola" apmeklētājam? 
Uzmanīgi izlasiet tekstu līdz galam!

I. KAS JĀDARA, LAI KĻŪTU PAR MIHAILA MOŠENKOVA INTERNETA SKOLAS LIETOTĀJU?

1. Piereģistrējies mājas lapā spirit.lv sadaļā "Reģistrācija".

2. Lai dzirdētu translāciju tev jābūt austiņām vai skaļrunim.II. KĀ IZMANTOT MIHAILA MOŠENKOVA INTERNETA SKOLAS APMĀCĪBU IESPĒJAS:

1. Iepazīsties ar sadaļu "BIBLIOTĒKA".

2. Izvēlies sev svarīgos ierakstus.

3. Pievērs uzmanību tiešraide ir bezmaksas vai maksas? Ja bezmaksas, tad nospied pogu "SKATĪTIES".

Ja tiešraide ir maksas, tad nospiediet pogu "PIRKT" un veiciet apmaksu jums ērtākajā veidā (sīkāk nodaļā "Apmaksas varianti") un skaties pārraidi bibliotēkā 180 dienas pēc pieejas iegādes!

Ja vēlaties papildus izteikt pateicību Skolotājam un Skolai, nospied "Atbalsti Spirit.lv". Tas ir Jūsu brīvprātīgs lēmums un esam pateicīgi par to.

4. Ja gadījumā Jums ir materiālas grūtības vai sarežģīti veikt apmaksu, rakstiet, zvaniet! Mēs NOTEIKTI ATRISINĀSIM šo jautājumu!III. KĀ IZMANTOT ARHĪVU:

Jebkurš lietotājs var saņemt pieeju NOTEIKTAM IERAKSTAM BIBLIOTĒKĀ bez maksas vai apmaksājot pieeju 180 dienām, kuru laikā var skatīties pārraidi. Izmantojiet vienu no piedāvātajiem apmaksas variantiem:

1. Apmaksa ar bankas karti caur Firstdata - pieeja pārraidei notiek momentāni. Jūs saņemat pieeju ierakstam uz 180 dienām.

2. Apmaksa caur banku - neaizmirstiet norādīt visus nepieciešamos personīgos datus, Jūsu izvēlēto pārraidi un tās datumu (un atsūtiet mums e-pastu vai piezvaniet ar izvēlētajām pārraidēm), lai Jums varētu laicīgi pieslēgt pārraidi, pēc naudas saņemšanas norēķinu kontā (pārskaitījums var aizņemt līdz pat 2 - 3 dienām. Veiciet pārskaitījumus savlaicīgi!).IV. KO IZVĒLĒTIES, KO SKATĪTIES:

1. Izvēlies PROGRAMMU, kura atbilst tavam Reiki apmācības līmenim vai citas programmas.

2. Atceries, ka Reiki tā ir vienota metode, tur nav sīkumu, tāpēc neatkarīgi no līmeņa, iesakām apmeklēt zemāko Reiki līmeņu meistarklases.

3. Nav ieteicams, bet netiks arī bloķēts augstāku Reiki līmeņu meistarklašu apmeklējums. Visdrīzāk Jums būs sarežģīti orientēties materiālā un Jūs paši atteiksities no šīs idejas. Atceries! Reiki – tā ir darba forma ar augstākajām dzīvības enerģijām, un attiecīgā līmeņa izglītība pie tava skolotāja ir drošības un loģikas jautājums.

4. Ja Tu esi Viesis, kas nozīmē, ka Tev nav Reiki izglītības, tad Tev mēs rekomendējam izvēlēties meditācijas, Reiki seansus, Reiki draugu apli vai psihoterapijas nodarbības.


Tas arī galvenais, kas jāzina! Uz tikšanos!